Заоблениот и затегнат задник бара многу труд: 15 минути пеколни домашни вежби (ВИДЕО)

25 ноември, 20210
Fitnes-13

Ако истраете, резултатите нема да изостанат

Ако сакате затегнат и заоблен задник, пред се ви треба добра волја… поточно, многу добра волја.

Ви предлагаме домашна програма во траење од 15 минути, а како аксесоари ви се потребни тегови и ластик.

Многу е важно на почетокот да не прескокнувате тренинзи и редовно да вежбате.

А кога ќе ги видите првите резултати, вежбањето ќе ви биде полесно.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris