КАКО ДА ЗАЛЕПИЛА ПЕГЛА НА ЛИЦЕТО: Деми Мур се појави на црвениот тепих, а луѓето се ужаснати од нејзиниот изглед! (ФОТО)

30 ноември, 20210
Demi-Mur

„Деми, што ти се случи? Изгледа како да извадиле премногу од нејзините образи и потоа останало презатегнато од конците. Потоа се обиделе да компензираат, па ја наполниле со ботокс и филери.“, гласи еден од твитовите за лицето на Деми Мур.

 

Деми Мир поттикна лавина од реакции на Твитер откако се појави со лице целосно променето, на ревијата на Fendi во Париз во јануари 2021.

 

Сега, на крајот од годината, таа повторно предизвика дебата по појавувањето на настанот Модни награди 2021 во Ројал Алберт Хол во Лондон.

 

Актерката се појави во црно-бел омбре фустан со светки и покажа што значи едноставна елеганција.

 

Но, лицето на 59-годишната актерка повторно изгледаше чудно. Нејзините јаболчници беа навистина остри и нетипични.

 

Комплетно целиот облик на лицето е чуден, нема ниту траги од брчки и кожата ѝ изгледа позатегната од кога било. Едноставно нејзиното лице е неприродно мазно.

 

„Деми, што ти се случи? Изгледа како да извадиле премногу од нејзините образи и потоа останало презатегнато од конците. Потоа се обиделе да компензираат, па ја наполниле со ботокс и филери.“, гласи еден од твитовите за лицето на Деми Мур.

 

Taa повторно e мета на твитерџиите:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris