Наташа Беквалац во безбразно трико направи жешка поза, а од долната облека ни трага!

2 декември, 20210
natasabekvalac01122021005-830x0

Беквалац изгледа одлично, што го покажа во „ризично“ парче облека

Наташа Беквалац (41) запеа синоќа на 1 декември во Белград, а пред толпата се појави во опасна комбинација!

Од глава до пети беше во облека со леопардски принт, но она што се виде на неа кога доаѓаше не беше она со што излезе на сцената.

Имено, таа на сцената се појави во трико, кое ги откри нејзините заводливи атрибути, а додека танцуваше на мелодиите на нејзините песни, погледите на сите се „залепија“ за делот под половината.

Фоторепортерите успејаа јасно да го забележат „ризичниот“ дел на Наташа и се поставува само едно прашање – каде е долната облека?

Погледнете ги фотографиите подолу:

natasabekvalac01122021005-830x0
natasabekvalac01122021010-830x0
natasabekvalac01122021016-830x0
natasabekvalac01122021040-830x0
natasabekvalac01122021046-830x0
natasabekvalac01122021047-830x0
natasabekvalac01122021052-830x0
natasabekvalac01122021053-830x0
natasabekvalac01122021056-830x0
natasabekvalac01122021065-830x0
natasabekvalac01122021068-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris