ОВИЕ ПАНТАЛОНИ МОРА ДА ГИ ИМАТЕ: Во нив секоја жена изгледа послаба, а Џенифер Лопез покажа како најлесно се комбинираат!

30 ноември, 20210
image_2021-11-30_114737

Ниските дами често се сомневаат во тоа кои модели на облека им одговараат. Ако го избереме погрешниот, тоа може да направи визуелно да изгледам пополно или пониско. Затоа треба да се грижите за прифаќање на модните трендови – не му одговара сè на секого. Фармерките се особено предизвикувачки.

Моделите кои се „skinny“ стојат само за витки дами, додека оние со облини, а без манекенска висина, мора да внимаваат. Џенифер Лопез е висока само 164 сантиметри и многу добро знае како да ја истакне својата фигура.

Таа избрала модел на фармерки кој одлично им стои на сите: висок струк со ногавици во форма на ѕвонче кои имаат шев по целата должина. Ги комбинираше со ролка и чевли на платформа и уште еднаш покажа колку стручно поставените модни парчиња можат да и додворуваат на женската фигура.

 farmerke koje skidaju kilograme - Profimedia

 farmerke koje skidaju kilograme - Profimedia

 farmerke koje skidaju kilograme

 farmerke koje skidaju kilograme - Profimedia

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris