ОДМЕРЕНИ И ЕЛЕГАНТНИ: Родителите на Лејди Гага никогаш не се појавуваат во јавност, а сега сите ги засенија на премиерата

24 ноември, 20210
Screenshot 2021-11-24 125454

На неодамнешната премиера на „House of Gucci“ Лејди Гага блесна во виолетова тоалета и мрежести црни чорапи, но потоа вниманието го украдоа нејзините родители кои ретко можат да се видат во јавноста.

Одмерено и елегантно се прошетаа на црвениот тепих, а многумина коментираа дека се убава двојка и дека гледаат од кого познатата пејачка ја наследила убавината. Гордите родители им позираа на собраните фотографи, беа насмеани и се држеа за рака.

Lady Gaga

Таткото Џо носеше темен костум и машна, додека мајката Синтија носеше долг црн фустан со прерамки надолу. Стајлингот го надополни со црвен кармин и дијамантски обетки и прстен.

May be an image of 2 people and people standing

Гага постојано истакнуваше дека нејзините родители секогаш ја поддржувале во правењето музика, иако не разбирале најдобро што прави, односно фактот дека на сцената има една личност, а во реалноста сосема друга.

Во погледнете фотографии од лондонската премиера на филмот „House of Gucci“:

Lady Gaga

 House of Gucci - Profimedia

 Salma Hayek - Profimedia

 House of Gucci

 House of Gucci - Profimedia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris