ПОТРОШИЛА 2.500 ЕВРА ЗА ЕДНО ПОПЛАДНЕ! По лудиот роденден, Сораја се пофали со НОВАТА ОБЛЕКА! (ФОТО)

26 ноември, 20210
Soraja

Сораја се „поднови“.

 

Сораја Вучелиќ неодамна го прослави својот 35 роденден во Истанбул, а го прослави на јахта и во скап пентхаус кој го украси по своја желба.

 

Се шпекулираше дека за гала забавата искеширала неверојатни 300.000 евра, а после тоа се почастила со нови парчиња облека и обувки.

 

Сораја на својот Инстаграм сподели нови парчиња од светски познатиот бренд кој штотуку ги купила, а нивната вкупна вредност е речиси 2.500 евра!

 

Нови, кожени ракавици и чизми нешто над коленото се „вселиле“ во гардероберот на старлетата, а таа на своите обожаватели им го покажала секој детал.

 

Погледнете:

Screenshot_6
Screenshot_7
Screenshot_8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris