Пред Блејк Лајвли сакал една од најубавите: Еве зошто се распаднал бракот на Рајан Рејнолдс и Скарлет Јохансон

24 ноември, 20210
237199_profimedia0088748431_ff (1)

Скарлет Јохансон вчера наполни 37 години, а цела деценија важи за една од најплатените актерки – покрај тоа што секако е една од најпопуларните.

Скарлет е во брак со Колин Џост, популарен комичар, од 2020 година, а овој август беше откриено дека тие тајно станале родители. Парот го доби синот Козмо чие раѓање беше потврдено на социјалните мрежи, а тоа е нивното прво заедничко дете.

Скарлет ја имаше ќерката Роуз со францускиот новинар Роман Дориак во 2014 година. Двајцата се разведоа по три години брак, а Скарлет претходно беше кратко во брак со актерот Рајан Реjндолс.

<p>Dobro je poznato da je glumac <strong>Rajan Rejnolds </strong>oženjen glumicom <strong>Blejk Lajvli</strong>, te da imaju troje dece i danas važe za verovatno jedan od najlepših poznatih parova. Ipak, neki se sećaju da je pre Blejk bio oženjen još jednom od najlepših žena sveta — čarobnom <strong>Skarlet Johanson</strong>.</p>

Сепак, зошто сè уште се пишува и раскажува приказната за тој брак?

Логичниот одговор лежи во тоа што и двајцата се богати, популарни, сакани, убави… Но и жив доказ дека и таквите понекогаш ја губат љубовта додека не ја најдат покрај други луѓе.

Скарлет и Рајан беа во брак две години, а се испостави дека раскинувањето се должи на недоволната зрелост во тоа време и, едноставно, лошиот тајминг.

– Кога првпат се оженив, имав 23 години. Не го разбирав бракот. Премногу го романтизирав во главата, ми се чини – изјави Јохансон за Vanity Fair.

Двојката се венчаше во 2008 година и се разведоа во 2010 година.

<p>Dobro je poznato da je glumac <strong>Rajan Rejnolds </strong>oženjen glumicom <strong>Blejk Lajvli</strong>, te da imaju troje dece i danas važe za verovatno jedan od najlepših poznatih parova. Ipak, neki se sećaju da je pre Blejk bio oženjen još jednom od najlepših žena sveta — čarobnom <strong>Skarlet Johanson</strong>.</p>

– По долго и внимателно размислување, решивме да ставиме крај на нашиот брак. Со љубов влеговме во врска, а со љубов и добрина ја напуштаме.

Скарлет еднаш му кажа на Cosmopolitan уште една причина за нејзиниот развод со Рејнолдс.

– Кога си во врска со друг актер, тоа е многу голем предизвик. Мора да има големо разбирање кога станува збор за вашето време и како го делите, особено кога и двете кариери се на нагорна патека. И кога една личност е поуспешна од друга, тоа е исто така предизвик. Работите добиваат натпреварувачки дух – изјави актерката.

Blejk Lajvli, Rajan Rejnolds

Сепак, се чини дека по разводот тие успеале да го искористат искуството за добра цел со нови партнери.

Скарлет го искористи своето искуство со разводот за улога во филмот „Приказна за бракот“ од 2019 година.

– Искуството го споделив со мојот лик, или со која било личност која минува низ развод, навистина. Ја разбирам горчливо-слатката природа на тоа, на некој начин. Ги разбирам сите тие измешани чувства, бидејќи и самата ги поминав – изјавила Скарлет за Vanity Fair.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris