Привлекуваат погледи, зрачат со СЕКСИПИЛ: 10 ултра-тренди есенски изданија на Џенифер Лопез кои вреди да се ископираат

25 ноември, 20210
310301_profimedia0427056817_ff

Една од најфотографираните жени на планетата внимателно го планира секое излегување од дома и (речиси) секогаш брилјира!

Иако плива речиси во секоја сезона, ситуација и стил, пејачката и актерка Џенифер Лопез изгледа најмногу ужива во есенските месеци кога е модата во прашање!

Познатата Џеј Ло едноставно обожава палта и чизми со високи потпетици, но не и е чудно да носи бели патики кои ги има во различни модели и топли џемпери. Во секој случај, никогаш не бира здодевни аутфити и комбинации кои нема да бидат најзабележливи во толпата, а ова се некои кои ни паднаа во очи.

287101_profimedia0503673820_ff
308735_profimedia0565306710_ff
310303_profimedia0427056922_ff
310305_profimedia0470222868_ff
310307_profimedia0486236986_ff
279991_eni_ff
310315_profimedia0560316904_ff
310313_profimedia0485870796_ff
310311_profimedia0504420872_ff
310309_profimedia0477493960_ff

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris