Кога Лепа Брена слави роденден, тоа изгледа ВАКА (ФОТО)

21 октомври, 2021
Screenshot_6

Најпознатата пејачка во регионот вчера наполни 61 година.

Познато е дека Лепа Брена обожава патувања, а со оглед на нејзината одлична материјална состојба, не ѝ е проблем да си ги оставри желбите.

Својот роденден овој пат го прослави на Флорида, каде има куќа. Друштво ѝ правеше нејзината сестра Факета.

Пејачката објави фотографии од фарма со алигатори, а фотографирана е и како држи „бебе“ алигатор во рацете.

https://www.instagram.com/p/CVO7BP8sKi8/?utm_source=ig_embed&ig_rid=74ca99d7-d2bd-42c5-a5c6-92b227d3b8c2

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris