ЕУФОРИЈАТА Е ГОЛЕМА! Андрија Милошевиќ проговори за БРЕМЕНОСТА на девојката Александра!

22 октомври, 2021
359151_screenshot-97_f

Андрија Милошевиќ и неговата поубава половина Александра Томиќ чекаат бебе, а актерот за прв пат се огласи по тој повод

Андрија рече дека Александра и тој добиле бројни честитки, а прво ја споделиле добрата вест само со тесен круг луѓе.

– Многу сум среќен поради добрата вест. Не го криеме тоа. Ќе дојде време кога ќе зборуваме јавно за тоа. Еуфоријата е голема. Благодарност до сите луѓе за честитките, кои ги добивме премногу. Ќе има можности јавно да се зборува за се – вели актерот.

Претходно, Александра и Андрија отворено зборуваа за желбата да имаат дете.

– Апсолутно сум подготвен да станам татко и не се плашам од тоа. Сакам да биде. Животот ве носи во различни насоки и патеки, а потоа само стигнувате до една точка кога помислувате на тоа. Всушност, навистина треба да живеете живот без калкулации. Тоа е поентата на приказната. Не можете да калкулирате ништо, особено не деца. Се мора да оди од љубов – изјави претходно Андрија и додаде дека однапред знае каков татко ќе биде.

– Немам правило за воспитување деца. Знам каков ќе бидам – ​​ќе се стопам како топло чоколадо кон дете – рекол тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris