БАКНЕЖИ НА СИТЕ СТРАНИ! Цеца објави урнебесно видео и покажа каква хармонија владее во домот на Ражнатовиќ!

3 април, 2021
Screenshot_3

Не ја симнува насмевката од лицето!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ секој слободен момент го поминува со својот внук Жељко, а видеото што го објави ги воодушеви нејзините следбеници.

Имено, Цеца го зеде малиот Жељко во раце и го опсипа со бакнежи и нежност.

Ох бре, сè пука од бакнежи- гордо рече таа и покажа колку ужива кога се грижи за својот внук. Видеото е снимено во семејната куќа на Ражнатовиќ, а фолк-sвездата не ја тргна насмевката од лицето.

Да потсетиме, наследникот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана го добија синот Жељко во јуни минатата година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris