СЕ ОТКАЖА ОД МИКСЕРОТ? Станија се изгуби од срам, па се обиде да се оправда!

26 јули, 2021
199510_199508-untitled-censored_iff

По срамот и барањето по кујнски апарати, Станија Добројевиќ се обидува да се ослободи од дамката.

Старлетата Станија Добројевиќ се посрамоти за сите пари кога побара, од компанија што продава домашни апарати, миксер или тостер во замена за реклама, а од нив доби негативен одговор и антиреклама, објавена преписка. (Прочитајте повеќе за тоа ОВДЕ) Сега, за прв пат, таа исто така се огласи и ја коментираше целата ситуација.

Имено, Станија ја објави преписката на нејзината страница на Instagram, со коментар за осуда и ја искритикува таа компанија, а на многумина им се чинеше како да се обидува да се извади од срамот што ја погоди.

– На што сѐ се подготвени луѓето за реклама. Супер трик да ме понижите – напиша старлетата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris