СЕ ПОЈАВИ ШОК ПОРАКА ОД СТАНИЈА ДОБРОЈЕВИЌ! Старлетата ги нуди своите услуги за МИКСЕР и ТОСТЕР – Може ли пониско од ова?!

25 јули, 2021
447657_screenshot-5_f

Станија Добројевиќ постојано истакнува во јавноста како заработува одлично од рекламите на Instagram и како тоа е многу профитабилна работа денес, но реалноста сепак изгледа малку поинаква.

Имено, понудата на Станија за соработка се појави на еден Instagramпрофил, која многумина ја оценија како поразителна и срамна.

– Здраво, дали сте заинтересирани за соработка? Да ми дадете кујнски апарат (машина за еспресо, миксер или тостер) и за возврат да ве рекламирам на мојот Instagram, кој има повеќе од милион следбеници – напишала Станија во понудата.

Тие ѝ одговориле кратко со „Не“ и ставиле емотикон кој плаче од смеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi