ВИСТИНСКАТА ПРИЧИНА ЗА РАСПРАВИЈАТА ПОМЕЃУ МИРКО ШИЈАН И ВЕЉКО! Еве зошто Ражнатовиќ прв ја напушти прославата по 15 минути!

10 август, 2021
348581_mirko-sijan-nova_f

Мирко Шијан, синот на пејачката Гоца Божиновска, вчера стана татко и доби син кој ќе го носи името на својот дедо, Зоран.

Бројни пријатели, роднини и уметници се собира вчера вечер во домот на семејството Шијан за да го прослават ова.

Иако можеше да се слушне дека наводно Мирко и неговиот долгогодишен пријател Вељко Ражнатовиќ се скарале и дека Шијан рекол: „Нема Ражнатовиќ да ми кажуваат како да славам“, набрзо беше демантирано.

Близок извор до Мирко Шијан откри што точно се случило меѓу нив двајца.

– Бебето ги изненади сите бидејќи терминот на Бојана беше на 20 август, така што сѐ е организирано како се вели во рок од 5 минути. Меѓу нив двајцата немаше расправија, некој праша дали Мирко се консултирал со Вељко за прославата, па тој само искоментирал: „Што имам да се слушнам со него, веројатно ние знаеме сами да ја организираме прославата“. Дека сѐ во ред, говори и фактот дека Вељко и неговата сопруга Богдана, инаку сестра на избраничката на Мирко, Бојана Родиќ, се појавија на прославата – изјави извор близок до новиот татко.

Медиумите објавија дека Вељко ја напуштил прославата по 15 минути, но само за да отиде да ја земе сопругата Бојана, со која наскоро се вратил на прославата.

Вељко не се огласуваше на социјалните мрежи овој пат, па ништо не потврди или негираше, а не одговори ниту на бројот познат на редакцијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi