ЦЕЦА И МИЛИ СЕ ЗАКАРАА ПРЕД КАМЕРИТЕ: Беше анонимен, јас те создадов! Фолк дивата збесна – откри зошто ја прекинале соработката!

17 октомври, 2021
486882_cecaa_f

Новата емисија на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ не помина без конфликт меѓу членовите на жирито, а имаше жестока дискусија меѓу поранешните соработници Цеца Ражнатовиќ и Александар Милиќ Мили.

Цеца и Мили се расправаа за тоа кој кого создал.

– Јас те создадов тебе! Ти беше класичен анонимус! – му рече Цеца на Мили и го потсети продуцентот дека Марина Туцаковиќ го донела кога имал 19 години и дека тогаш таа му дала шанса.

– Дали ти кажав дека си премногу себичен? Затоа повеќе не соработуваме! Еве јас те честам – викаше Цеца, бидејќи целата расправија започна бидејќи Мили не сакаше да ѝ даде „да“ на една учесничка.

„Оној што го почести …“, одговори Мили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris