Цеца се присети на зборовите на Аркан! Еве што постојано и велеше, и се покажа дека е ВИСТИНА!

9 јануари, 2021
ceca

Музичката sвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ во утринската програма зборуваше за својот живот и кариера, а по тој повод откри многу непознати детали.
Познато е дека пејачката е одличен професионалец и дека го одделува приватниот живот од нејзината кариера, но многу често споделува дури и најинтимни работи со публиката и фановите. Како што вели за себе – таа не е ѕвезда, туку само „обична жена“.

Мислам дека сум добар пријател. Јас многу ја почитувам лојалноста на луѓето. И тоа го научив од мојот покоен сопруг. Тој секогаш велеше: “Не е богатство во материјални работи. Вие сте млади и ќе разберете со време, вашето најголемо богатство секогаш и засекогаш ќе биде вашето семејство и лојални пријатели. И бидете среќни ако можете да издвоите двајца вистински лојални пријатели за цел живот. И тоа е точно , навистина – рече Цеца и се сети на зборовите на нејзиниот покоен сопруг Ражнатовиќ Аркан.

Зборуваше и за емоционални падови и болни разделби, но откри и дека верува дека ништо во животот не е случајно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris