Цеца за прв пат објави слика со своето момче: Таа и Богдан уживаат во прекрасната природа!

6 февруари, 2021
c8e5b46e389733549665871e134ba9f0a99d5be2

По Копаоник, тие се упатија кон нова дестинација. Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиното момче Богдан Срејовиќ уживаат во етно село во близина на Зрењанин.

Tие беа на Копаоник со ќерката на Богдан, Искра, каде уживаа во магијата на зимата. По зимското уживање, тие се упатија кон едно прекрасно етно село, каде пејачката за прв пат објави заеднички фотографии со Богдан на својот Инстаграм профил.

Прво, Цеца објави слика на својата приказна на Инстаграм, а малку подоцна и Богдан. Тие се прегрнуваат на сликите, не криејќи ја среќата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber