Делот од телото на Карлеуша за кој фановите најмногу лудуваат: Не е тоа што помисливте!

27 јануари, 2021
јк

Одамна е познато дека една од нашите најголеми sвезди од јавната сцена, пејачката Јелена Карлеуша, вложува многу пари во својот изглед.

Имено, од почетокот на нејзината кариера, навикнати сме Јелена да носи најнова модна облека од светски познати дизајнери, а исто така да то негува секој дел од нејзиното тело од глава до пети.

Она што честопати ги привлекува фановите на пејачката, покрај нејзината совршена линија и стајлинг, се и нејзините стапала.

На социјалната мрежа Инстаграм често можете да ги прочитате коментарите на оние кои оставаат пораки на ентузијазам под фотографиите на нејзините нозе, а самата ЈК еднаш истакна дека има еден куп „фетишистички“ обожаватели.

Неколку пати претходно, се случуваше Карлеуша да објави фотографија со сандали со цел да ги праша своите придружници за мислење за тоа кој да избере, а тие ги забележаа само нејзините стапала, додека чевлите им беа сосема неважни.

Јелена еднаш ги постави нозете на својот профил на Инстаграм на барање на нејзините обожаватели

Иако сè уште е шокантно за мене, морам да размислувам за обожавателите на моите нозе … И ги има многу. Па еве … Уживајте – напиша пејачката тогаш под фотографијата на нејзините нозе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris