Додека Душко Тошиќ играше и пееше со ОВАА дама на својот роденден, Јелена Карлеуша правеше само ЕДНО нешто! (ФОТО+ВИДЕО)

20 јануари, 2021
jelena-karleusa-i-dusko-427x285

Снимки од роденденот на фудбалерот!

Душко Тошиќ вчера го прослави својот 36-ти роденден, а прославата на фудбалерот се одржа во кругот на неговото најблиско семејство и пријатели.

Секако, тој беше придружуван од неговата сопруга Јелена Карлеуша, а снимките од прославата ги објави нејзиниот ПР и долгогодишен пријател на семејството Карлеуша-Тошиќ, Зоран Биртачевиќ.

Душко ги дуваше свеќите на тортата, додека сопругата се смешкаше покрај него и го бодреше.

После тоа, Тошиќ играше, а тетката на Јелена Данијела му правеше друштво.

Додека двајцата пееја и танцуваа, Карлеуша сними на телефонot како се забавуваат.

На прославата присуствуваше и мајката на фудбалерот, Николета.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris