Душко Тошиќ ужива со својата љубовница во Турција, а Карлеуша е „мртва ладна“

12 февруари, 2021
јака

Целиот балкан зборува за наводната љубовна врска помеѓу сопругот на пејачката Јелена Карлеуша, 35-годишниот фудбалер Душко Тошиќ и влијателната и претприемачка Ана Јовановиќ, поранешна сопруга на музичарот Педја Јовановиќ.

Откако пред неколку дена српските медиуми објавија дека Ана потајно му се придружила на Душко во Истанбул, каде започнал да игра за клубот Касимпаша, изворите велат дека Душко е заљубен „до уши“ во новата девојка и се однесува чудно додека се забавуваат. Тој, наводно, искеширал 10 илјади евра само за најлуксузното сместување во Истанбул, а неговата љубовница дошла во Турција со пријателите и уживала во скапи ресторани и шопинг.

View this post on Instagram

A post shared by ✨Ana Jovanovic✨ (@anajovanovic1)

Душко наводно и дал кредитна картичка на Ана без ограничување. Од друга страна, сопругата на Душко, 42-годишната „кралица на скандалите“, ладно мавта со раката на сето ова и тврди дека целата афера е само измама на Курир, против кого претходно поднесе тужба.

Jelena Karleuša

‘Би ги замолил луѓето што ги читаат овие болни измислици да разберат како сето ова е притисок врз мене да ја повлечам тужбата. Душко не ја познава оваа жена. Никогаш не ја видел и многу пати ги тужел српските весници за такви лаги. На некои им треба рекламирање, а некои се колатерална жртва на весници“, им напишала Јелена на своите следбеници во објава на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris