Еден коментар под новата објава на Игор Којиќ пивлече ОГРОМНО внимание: „Ајде да ве видиме“

27 април, 2021
79f2b5e8-d0ee-4c96-993d-6270f02a3b74

Под последната објава на Игор Којиќ на Instagram, фотографија која ја направил во Загреб, продолжува да привлекува внимание коментар во кој се споменува Северина.

„Каде е Севе? Ајде да се видиме веќе заедно“, напиша една личност и собра серија лајкови. Игор не го избриша коментарот, но не реагираше на истиот. Порано исчезнуваа коментарите во кои тој ќе се спомене на профилот на Северина.

Игор беше во Загреб околу 49-от роденден на Северина. Сепак, тој не го одбележа нејзиниот роденден на Instagram и веќе подолго време не се видени заедно. И сè уште се следат на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris