ФАТАЛНАТА СЕВЕРИНА ПОВТОРНО ОСТАВА БЕЗ ТЕКСТ: Позираше во дури три жешки изданија – во прегратка на двајца згодни момци

23 април, 2021
severina-3

Воодушевените обожаватели и порачаа на Северина дека е убава жена, а таа ја отелотвори фаталната хероина на корицата на книгата

Пејачката Северина Којиќ вчера се пофали на Инстаграм дека се појавила на насловната страница на крим книгата „Во име на мафијата“ напишана од култниот италијански стрип автор Макс Бункер, творецот на легендарниот „Алан Форд“. Во својот последен пост, таа сподели три фотографии од снимањето.

Во стил на пин-ап девојка, Северина позирала со двајца згодни мажи и со тоа ја отелотворила фаталната хероина на насловната страница на книгата објавена од Сандорф.


„Моите партнери во злочинот. „Во име на мафијата“, Макс Бункер, напиша Северина во описот на објавата, додавајќи „Добрата книга е најдобар пријател“. Воодушевените обожаватели и искоментираа дека е убава жена.

„Ти си кралица“, „Изгледаш одлично“, „Прекрасна си“, „Гориш“, „Врв, колку се убави тие двајцата“, „Совршена“, „Убава жена, убава фотографија“,„ Премногу моќно “, коментираа фановите на Северина.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris