АСТРОЛОЗИТЕ ОТКРИВААТ: Еве што го доведува секој хороскопски знак до лудило!

14 јули, 2021
Screenshot_1

Девиците полудуваат ако има неред околу нив, или други луѓе доцнат, оние кои постојано се жалат и лелекаат, а денот кога треба да ги плаќаат сметките за нив е ноќен кошмар.

Овен

Го полудуваат мали нешта, разни гужви, но и луѓе кои имаат лоши изговори за своите постапки, кога некој ќе им се обрати од висина или ќе бидат под притисок на работа. Тие исто така ќе се чувствуваат нервозни ако се премногу долго во затворено или ако ништо не се случува околу нив.

Бик

Брзање, лош вкус, незнаење на правила на однесување и грубост; ако се без секс подолго време, тие стануваат фрустрирани и здодевни, а финансиската несигурност ги принудува да се истураат на другите.

Близнаци

Човечко однесување, арогантни и песимистички индивидуи со ограничени ставови и без смисла за хумор, како и ситуации во кои треба да молчат или да ги прекинуваат, кога треба да се прилагодат на другите.

Рак

Бесен на провокации, неправди и неблагодарност на луѓе.

Лав

Тие брзо забораваат што ги разлутило. Лудуваат ако им се одземе удобноста, се здебелат, мораат да работат за време на горештините или немаат пари за уживање, но и кога другите се поспособни од нив.

Девица

Полудуваат ако има неред околу нив, или доцнат други луѓе, оние кои постојано се жалат и лелекаат, а денот кога треба да ги плаќаат сметките за нив е ноќен кошмар.

Вага

Ако некој им викне или се однесува без почит, како и незадоволство од сопствениот изглед и досада.

Скорпија

Провоцира, не чека. Им пречат луѓе што шират лаги или кога ги обвинуваат за нешто со што немаат никаква врска.

Стрелец

Ако луѓето не кажат отворено што мислат, се жалат или се обидуваат да им го контролираат животот, ако се принудени да бидат дома, ништо не се случува во нивниот живот или немаат можности да уживаат.

Јарец

Ако другите се однесуваат несоодветно, тие мора да бидат во општество што не го сакаат, луѓето се однесуваат неразумно или трошат повеќе пари отколку што сметале. Нема ништо што ќе го налути Јарецот повеќе отколку ако некој близок не му верува.

Водолија

Ако другите ги исмеваат поради начинот на зборување или изглед, тие ќе бидат најмногу лути кога ќе бидат изневерени од љубовен партнер, член на семејството или пријател.

Риби

Сарказам, провокации и покровителско однесување, а особено се лутат ако се трудат, а луѓето околу нив не го ценат тоа. Активирачи на нервоза се желбата за слатки, повици доцна во ноќта и барање паркинг простор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi