Горење на телесни масти, но буквално: Овој салон го користи традиционалниот метод на оган

27 јануари, 2021
download

Невообичаен козметички третман во Виетнам користи оган за да „согорува“ маснотии на стомакот.

Клиентите се завиткани во крпа натопена во алкохол, а потоа вработените го „фрлаат“ огнот со запалка. Во овој салон тие тврдат дека ова е најбрзиот начин да согорувате маснотии, додека клиентите уживаат и се чувствуваат опуштено.

Ова, како што велат, е традиционален метод, а дали е најуспешен сè уште не е докажано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris