ХОРОСКОП ЗА 25-ТИ МАРТ: Лавовите очекуваат прилив на пари, а еве кој ќе биде успешен на работа!

25 март, 2021
weekly-horoscope

ОВЕН

Љубов: Љубовните апетити ќе ви се зголемат, но ќе бидете постраствени отколку романтични.
Работа: Време е да ги истуркате своите идеи и да го постигнете она што го сакате, бидејќи сте полни со енергија и бестрашен. Здравје: Цврсто.

БИК

Љубов: Ќе се чувствувате емотивно растргани од премногу настани или премногу можности.
Работа: Ќе имате проблем да го наметнете вашиот авторитет на оние од кои сте супериорни.
Здравје: Цврсто.

БЛИЗНАЦИ

Љубов: Ќе има можност за физички контакт со некој што го сакате, но тоа не значи дека и вие ќе доживеете љубов.
Работа: Можни се зголемени обеми на работа или мали промени. Здравје: Психосоматски нарушувања.

РАК

Љубов: Во моментов, ништо важно не се случува во оваа сфера. Работа: Грижете се како управувате со вашите средства, бидејќи ќе бидете многу импулсивни и лесно ќе трошите пари.
Здравје: Подобрување.

ЛАВ

Љубов: Денес ќе бидете многу дружељубиви и духовити, што може да ви создаде можности за љубов.
Работа: Прилив на пари. Нема да биде голема сума, но ќе биде добредојдена.
Здравје: Многу добро.

ДЕВИЦА

Љубов: Љубовниот живот ќе ви биде нестабилен, бидејќи емоциите ќе бидат променливи, а намерите нејасни.
Работа: Успех за оние кои се занимаваат со транспорт и трговија.
Здравје: Инфекција на грлото.

ВАГА

Љубов: Денес лесно можете да најдете љубов со помош на пријатели или преку страници што се занимаваат со поврзување луѓе.
Работа: Работа со пријатели или влегување во деловна соработка.
Здравје: Стабилен.

ШКОРПИЈА

Љубов: Ќе бидете емотивни и раздразливи, што ќе донесе одредена нестабилност во вашиот љубовен живот.
Работа: Успех во сè што подразбира лидерски и организациски вештини.
Здравје: Цврсто.

СТРЕЛЕЦ

Љубов: Ќе имате можности за физички контакт со личноста што ве привлекува, а дали врската ќе се развие во врска, ќе зависи од вас.
Работа: Успех за оние кои спортуваат.
Здравје: Одлично.

ЈАРЕЦ

Љубов: Вашите контакти ќе бидат многубројни, но нема да поседуваат длабочина, што ќе ве натера да мислите дека се незначителни.
Работа: Имајте корист од се што има врска со логистиката. Здравје: Стабилно.

ВОДОЛИЈА

Љубов: Некој ќе ги освои вашите симпатии. Ако веќе сте во врска, промената на динамиката на врската може да ги оживее заспаните страсти.
Работа: Добра волја да влезете во деловна соработка.
Здравје: Нервозен стомак.

РИБА

Љубов: Реалноста нема да ги исполни вашите големи очекувања, што ќе предизвика проблеми.
Работа: Меркур е во вашиот знак, што значи дека ќе имате успех со што и да правите.
Здравје: Проблеми со стомакот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris