ХОРОСКОП ЗА 28 МАРТ! Ќе ни донесе големи промени, а 4 знаци ќе ги почувствуваат најмногу!

28 март, 2021
хор

ОВЕН
РАБОТА: Добар дел од вашите деловни планови не се реални. Од оваа причина, разочарување е можно кога ќе откриете дека идеите не можат да се реализираат или да се применат во пракса.
ЉУБОВ: Врската со емотивен партнер се развива нормално и генерално сте задоволни. Сепак, едно лице од вашето примарно семејство смета дека изборот на партнер не е најдобро за вас.
ЗДРАВЈЕ: Во тек е неповолен период за здравјето. Склони сте на инфекции особено на органите за дишење. Главата е чувствителна, бубрезите и синусите. Пазете се од повредите особено на ногата и раката.

БИК
РАБОТА: Вие сте вреден и дисциплиниран. На работа, сè се случува редовно, за да можете да ги реализирате вашите деловни планови без никакви проблеми, и во предвиденото време.
ЉУБОВ: Врската е во криза. Двајцата сте напнати и многу лесно ќе започнете расправија. Сериозниот проблем е што никој од вас не сака да признае грешки и да преземе одговорност за постапките.
ЗДРАВЈЕ: Кога станува збор за имунитетот, сè уште се намалува, па затоа сте генерално чувствителни. Циркулацијата не е најдобра, затоа може да има проблеми со пределот на срцето и главата.

БЛИЗНАЦИ
РАБОТА: Деловната состојба е стабилна. Сè се одвива нормално, без никакви тешкотии. Што се однесува до финансиите, ве очекува профит, што го подобрува вашето расположение и работната етика.
ЉУБОВ: Вие сте задоволни со тоа како се развива врската. Верувате дека во основа многу добро се согласувате и ја разбирате другата половина. Дури размислувате и за заедничка иднина.
ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на дишните патишта затоа што сте склони кон инфекции. Ако имате какви било симптоми, консултирајте се со лекар и не случајно препишете терапија за себе.

РАК
РАБОТА: Задоволни сте ако сте приватно лице. Бизнисот се развива одлично, а ве чека финансиска добивка. Уживате во чувството на деловна и финансиска сигурност.
ЉУБОВ: Конечно сте задоволни со вашиот брак. Брачниот другар покажува грижа и љубов кон вас што не ја правел долго време. Се чувствувате одлично. Знаете дека тој е вистинската личност за вас.
ЗДРАВЈЕ: Здравствената состојба е стабилна. Во случај да сте биле болни, добар ден е да го заживеете вашето тело. Се чувствувате добро и апетитот ви се враќа.

ЛАВ
РАБОТА: Ако имате закажано рочиште, нема да поминете како што сакате, иако и самите сте свесни дека случајот не оди во посакуваната насока. Ве очекуваат многу обврски кои успевате да ги регулирате.
ЉУБОВ: Генерално сте задоволни од бракот. Имате впечаток дека саканата личност е напната, но им давате простор и верувате дека станува збор за краткотрајна минлива состојба.
ЗДРАВЈЕ: Циркулацијата е слаба, како и коските. Многу е важно да се движите во физичка смисла. Рекреацијата на отворено прави чуда за вашето физичко и психолошко подобрување на здравјето.

ДЕВИЦА
РАБОТА: Вие сте доста загрижени за ситуацијата на работа. Пред вас се потешкотии. И покрај вашите напори, вие не успевате да ги регулирате. Вие сте деморализирани затоа што вашите напори не носат соодветни резултати.
ЉУБОВ: Вие сте задоволни со тоа како се развива врската. Се чувствувате безбедно и стабилно покрај партнерот. Покрај тоа, тој е полн со разбирање и поддршка. Имате впечаток дека партнерот вредеше да се почека.
ЗДРАВЈЕ: Можни се хронични проблеми со притисок и циркулација. Се чини дека не сте премногу возбудени за нив, односно дека сте прифатиле здравствени потешкотии како нешто неизбежно.

ВАГА
РАБОТА: Вие сте во креативна фаза. Излеговте нови деловни планови, но не сте целосно реални во врска со тоа. За време на фазата на верификација, наидувате на многу тешкотии.
ЉУБОВ: Мислите дека односот со брачниот партнер е стабилен и задоволувачки. Партнерот не е целосно отворен и искрен со вас, но вие тоа не го забележувате.
ЗДРАВЈЕ: Потребно е да се грижите за вашето здравје во тековниот период. Респираторните органи се чувствителни, како и бубрезите. Можни се проблеми како главоболка и треска.

СКОРПИЈА
РАБОТА: Потребна е доза на претпазливост при работа, особено ако треба да потпишете договор или усно да потврдите договор. Препорачливо е дискретно да проверите нов соработник.
ЉУБОВ: Има проблеми во врската, но не и на манифестирано ниво. Проблемот е во тоа што не сте отворени и искрени едни со други, а во исто време глумите дека сè е во најдобар ред.
ЗДРАВЈЕ: Здравјето е чувствително. Пазете се од повредите особено во рацете, нозете и главата. Склони сте на инфекции особено на органите за дишење. Нервите се прилично чувствителни.

СТРЕЛЕЦ
РАБОТА: На работа сè се случува рутински. Нема проблеми. Вие сте сигурни, фокусирани на обврските. Сè што планирате да направите во текот на денот, ќе го направите.
ЉУБОВ: Во случај да сте слободни, ве чека нов познаник. Веднаш ќе ги препознаете квалитетите што ги поседува другата страна и ќе се обидете да продолжите со дружењето.
ЗДРАВЈЕ: Состојбата на здравјето е одлична. Вашиот имунитет е силен, се чувствувате силно. Нема индикации дека треба да се грижите за вашето здравје, само продолжете со вообичаените навики.

ЈАРЕЦ
РАБОТА: Концентрацијата е проблематична за вас, што може да предизвика потешкотии. Кога се среќавате, договарате или потпишувате договор, потребно е да се проверувате почесто и почесто.
ЉУБОВ: Го сметате бракот за стабилен. Вашата сопруга не е сигурна во вашите емоции и е прилично љубоморна. Мислите дека нема причина за такво однесување.
ЗДРАВЈЕ: Во тек е неповолен период за здравјето. Неопходно е да се грижите за органите за дишење, нервите и бубрезите. Можна е треска или главоболка.

ВОДОЛИЈА
РАБОТА: Вие сте доста заинтересирани за воспоставување деловна соработка со странци. Воспоставувате комуникација и се надевате дека тоа ќе ве доведе до меѓусебна соработка.
ЉУБОВ: Врската е полна со предизвици благодарение на вас. Вие сте прилично нервозни, склони кон кавги, некои работи што не ги гледате на реален начин. Другата страна се обидува да остане смирена.
ЗДРАВЈЕ: Не се забележуваат нови проблеми во областа на здравството. Ако сте биле болни, телото се опоравува. Апетитот ви се враќа и се чувствувате посилни од порано.

РИБА
РАБОТА: Ситуацијата на работа е стабилна. Вие сте одговорни, вредни, добро организирани. Денот минува без стрес и проблеми. Во основа сте задоволни од тоа како се одвива бизнисот.
ЉУБОВ: Одредени работи ви пречат непотребно. Вие сте многу љубоморни на семејството на вашиот партнер, не сфаќајќи дека тоа е различен видљубов и дека тие не ве загрозуваат.
ЗДРАВЈЕ: Ако сте размислувале за диета, ова е вистинскиот ден да ја започнете. Ако не ве интересира диета, треба да земете предвид што и во колкава мера внесувате во организмот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris