ИДЕНТИЧНИТЕ БРОЕВИ НА ЧАСОВНИКОТ ИМААТ РАЗЛИЧНИ ПОРАКИ? Кога ќе ги видите стрелките поклопени во 18:18 часот, во опасност сте, а еве кога треба да замислите желба!

13 април, 2021
profimedia-0089344204_1000x0

Ако честопати ги гледате истите броеви на часовникот, тоа не е случајно, смета рускиот нумеролог Рена Јандер

Во нумерологијата, се верува дека броевите имаат многу сериозно влијание врз нашите животи. Се верува дека со помош на нумерички кодови можете да ја програмирате својата судбина, а на дневна основа тие дури можат да ви дадат некои упатства за однесување, сигнали, па дури и предупредувања на кои треба да обрнете внимание …

Ако честопати ги гледате истите броеви на часовникот, тоа не е случајно, смета рускиот нумеролог Рена Јандер.

Еве што значи кога ќе видите …

12:12

Очекувајте брзи промени. Сепак, тоа не мора да значи дека тие ќе бидат добри.

13:13

Ќе имате потешкотии да донесете одлука, побарајте совет од поискусна личност.

14:14

Ќе треба да дадете сѐ од себе за да ги остварите вашите соништа, но случаен настан ќе ги сврти работите во ваша корист.

15:15

Одлучете се за стабилност и откажете се од непланирани авантури.

16:16

Ве очекува возбудливо патување, но изберете добра и сигурна компанија и не заборавајте да ги договорите трошоците однапред.

17:17

Секоја желба ќе се оствари, но бидете внимателни: можеби не знаете што навистина сакате.

18:18

Среќата ќе ве следи како верно куче, но грижете се за вашето здравје. Постои ризик од повреда, расекотини и изгореници.

19:19

Изберете зборови. Сè што ќе ги кажете на глас може да ви користи, но исто така е лесно да се искористат против вас.

20:20

Ѕвездите се на ваша страна, но вашата ароганција ќе ви ја одземе оваа заштита. Бидете љубезни со луѓето.

21:21

Ќе добиете заслужена награда за вашите напори. Но, гледај како се однесуваш. Фалењето ќе ви го уништи угледот и ќе го намали успехот.

22:22

Време е да се опуштите и да бидете задоволни од сработеното. Застанете и одморете се, намалете го стресот и дозволете си да бидете малку мрзливи. Дадовте се од себе.

23:23

Не плашете се, соочете се со вашите стравови, тогаш тие ќе се повлечат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi