МАРС ВЛЕГУВА ВО ЛАВ: Подгответе се за многу ВОЗБУДЛИВ период, ЉУБОВНАТА ВРТЕЧЕШКА ќе заврти сè

11 јуни, 2021
profimedia-0597329542

Започнуваат летните авантури.

Марс е во Рак повеќе од еден месец, и ова е потсетник за решавање на сите нерешени односи во семејството, на работа, станбени проблеми, кој започна да го решава и да работи на наоѓање на своето место на овој свет.

Преминувањето на Марс во Лав на 11 јуни менува сè и ја поттикнува желбата на луѓето да се забавуваат, да излезат од изолацијата и ограничувањата. Секој е желен за страст, љубов и летни искри, а тоа сигурно ќе се почувствува во наредниот период.

devojke, devojka, žurka, slavlje, alkohol, piće,

Ќе има повеќе дружење, задоволство, излегување. Она што е важно е сè да остане во границите на нормалноста, да се обидете да не донесувате избрзани одлуки или да ги преовеличувате своите чувства.

Ќе се појави и потреба за доминација, бидејќи егото бара задоволство. Овој период ќе трае од 11 јуни до 29 јули и време е да се подготвиме за промени и нови искуства што тотално ќе го променат начинот на поминување на нашето време. Дозволете си да уживате во животот во наредниот период и запомнете дека немате ништо друго освен да дишите длабоко и да го растоварите умот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi