НАЈЛОШИОТ ВИКЕНД ЗА ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Многу стрес, само сакате сите да ве остават сами, а последниот сака да ИЗЛЕЗЕ од својата кожа!

3 октомври, 2021
d7b3162dc9eb7d06388d8751fad5f87ee374329f

Викенд хороскопот предвидува дека Бикот, Скорпијата и Јарецот нема да поминат добро!

Започна октомври, остануваат уште само неколку месеци до крајот на годината, започнаа студените денови … Ова не е период што им се допаѓа на сите, а три знаци најлошо ќе ја почувствуваат оваа промена.

Бик

Викендов не ви е гајле за ништо, се чувствувате целосно преоптоварени, и секој очекува нешто од вас. Ќе поминете низ сабота, но недела ќе биде целосен пораз – ќе имате впечаток дека ништо не правите како што треба. Не грижете се, сепак ѕвездите се на ваша страна, сѐ ќе заврши до понеделник!

Скорпија

Вие само сакате сите да ве остават сами овој викенд, а повиците од семејството, пријателите се натрупуваат … Некои од нив очекуваат да исполните некое барање, но други сакаат да поминуваат време со вас, што воопшто не ви оди. Најдобар совет за Скорпиите е да „излезат“ од заморот или другите обврски и да останат дома.

Јарец

Претходната недела беше добра за вас, но со нетрпение го очекувате викендот несигурни. Дали сте заборавиле да направите нешто важно, што ве мачи сега? Можеби е поврзано со работата, можеби со приватниот живот, сигурно не ви дава мир на умот. Очекувајте да сакате да скокнете од вашата кожа додека не го решите тој проблем, но прво мора да се сетите што е тоа!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris