Никогаш не го правите ова! После тоа што му се случи, ќе размислите двапати пред да заспиете со слушалки во ушите!

10 февруари, 2021
проблем

Од САД доаѓа необична, но сепак поучна приказна за човек кој заспал со слушалки во ушите.

Брадфорд Готје честопати ставаше безжични слушалки кога легнуваше. Доволно би било само да ја вклучите музиката, да и се препуштите и брзо да заспиете. Неодамна го исчисти снегот пред куќата, а по завршувањето на работата, реши да си даде малку заслужен одмор.

Како и многу пати претходно, добро воспоставената пракса не пропадна – ги стави слушалките во ушите и заспа без никакви проблеми … Сепак, проблемите се појавија кога се разбуди.

Готје за ABC News објасни дека најпрво чувствувал болка во градите, на што не обраќал премногу внимание, но му било чудно што не може да најде една слушалка.

Имено, главниот лик на оваа вистинска приказна – ја голтнал едната слушалка. Кога го сфатил тоа, тој брзо отишол во болница, каде што неговите сомневања биле потврдени со рентген. Слушалката се заглавил во неговиот хранопровод, а лекарите биле изненадени што тој немал многу поголеми проблеми, што може да се очекуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi