ОВА Е НАЈНЕОБИЧНАТА МАЧКА НА СВЕТОТ! Луѓето се ЧУДАТ кога ќе и ги видат ОЧИТЕ!

10 октомври, 2021
431296_cat-114782-1920_f

Венус, мачката „со две лица“, се разликува од другите миленичиња. Нејзиното лице има две бои, а очите исто така и се различни

Корисниците на социјалните мрежи напишаа дека фотографиите од оваа мачка се лажни, но нејзините сопственици го негираа ова тврдење.

– Во салонот каде што правам педикир, не е дозволено да се користи фотошоп или бои во спреј – напиша сопственичката на оваа мачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris