Се сеќавате на „секси затвореникот“? Тој има син кој е ист како него! Погледнете како изгледа (ФОТО)

26 февруари, 2021
екси

По излегувањето од затвор по две години, благодарение на славата преку Интернет и медиумите, Микс брзо доби понуди од модни агенции, стана модел, ја остави сопругата Мелиса и започна врска со богатата наследничка Клои Грин, со која раскина во 2019 година.

Во 2017 година, по првото појавување на модната писта, тој беше на бројни корици, работејќи за брендовите Томи Хилфигер и Филип Плеин.

Од врската со Клои доби уште еден син Џејден Микс Грин, но овие денови најмногу објавува слики на социјалните мрежи со малиот Џереми Jуниор, кој е ист како татко му.

Микс доби основно старателство над детето и двајцата често патуваат заедно и поминуваат многу време заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi