ШОК ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО! Гола жена влетала во студиото и со ЦИГЛА во рацете ја бркала водителката! (ВИДЕО)

21 март, 2021
Napad-na-voditelja_1000x0

За среќа нема повредени

Голем и незапаметен инцидент се случи на 19 март за време на снимањето на емисијата „Acces Direct“ на романската телевизија А1, кога во живо беше нападната водителката Мирела Вајда.

Имено, целосно гола жена со цигла влета во студиото и маваше во преплашената водителка.

Екипата во студиото реагираше брзо и ја фати жената, а за среќа нема повредени.

Како што подоцна беше откриено, непозната жена која ја нападнала водителката наводно влегла во зградата преку необезбеден страничен влез.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris