Тигар, оган, тетрис или облаци: Оваа жена прави фризури со кои ќе бидете забележани и од авион

25 септември, 2021
11727216634903554976416807665768498292505953n-830x0

Дали би носеле вакви необични фризури?

Има еден фризерски салон во Мисисипи од кој буквално излегувате како сосема друга личност.

Магијата настанува во рацете на главната фризерка, и ако се препуштите на тоа и дозволите да направи уметничко дело од вашата глава, крајниот резултат ќе ве остави без зборови.

Од боја, преку форма и мотив, може да нацрта се што сакате.

Дали сакате да имате тигар на задниот дел од главата? Зошто да не.

Дали отсекогаш сте сонувале да се офарбате во бои на виножито, или претпочитате срца? Нема проблем.

И ако немате јасна слика за тоа како сакате да го декорирате вашето теме, не грижете се, таа ќе има.

Без сомнение, каде и да се појавите ќе бидете забележани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris