АКО СЕГА НЕ СЕ ШЛОГИРАТЕ, НИКОГАШ НЕМА: Виралното видео, каде момчето се сопна од работ на зградата…

17 февруари, 2021
179008_forica_f

Паркур, односно улична карбоматика, е вештина што предизвикува ужас и воодушевување кај обичните луѓе и е хоби за зависниците од адреналин и физичка активност. Еден клип на таков начин стана „вирален“ на Твитер.

Главниот протагонист на видеото додаде смешна нота на неговата акробатика, само смешна за него, смеејќи се, глумејќи се сопнувајќи на рабовите на покривите, скокајќи на оџаците, скалите, sидовите…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi