Нивната глупост ги витка времето и просторот, погледнете ги објавите со кои се посрамотиле на интернет

8 април, 2021
Screenshot 2021-04-07 215332

Со објавите се обрукаа пред очите на сите, а ова се само некои од смешните слики.

На фотографиите од галеријата се склопени сцени објавени на социјалните мрежи од луѓе кои имаат толку изобличена перцепција на реалноста, што успеале да го нарушат времето и просторот. Фотографиите што ги објавуваат на социјалните мрежи се несмасно обработени, па изгледа како sидовите и подовите да се брановидни, а телата изгледаат сосема неприродно.

Пренесуваме некои од објавите што ја збунија публиката на социјалните мрежи, па не заборавајте да ги погледнете начините на кои тие се посрамотија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi