Пред нас е ПОЧЕТОК на нов и моќен лунарен циклус: МЛАДАТА МЕСЕЧИНА во Овен ќе го ПРОМЕНИ животот на ОВИЕ знаци!

11 април, 2021
shutterstock_1482516773

Овие три знаци ќе успеат да постигнат точно сè што ќе замислат, без многу напор.

Младата месечина во знакот Овен нè чека на 12 април и носи моќна енергија за манифестација на желби, создавање намери и нови почетоци.

Овенот е првиот знак на Зодијакот, а младата Месечина претставува почеток на нов месечен циклус. Оваа обединета енергија испраќа бран на позитивна енергија во нашите животи, поканувајќи нè да започнеме ново поглавје и да ги исполниме сите одамна скриени желби.

Пред нас е период на големи промени, но и големи можности што треба да се искористат паметно. Ѕвездите ќе бидат во наша полза, и сè зависи од нашите постапки и потези. Сега е добро време да започнете да реализирате сè што сте планирале долго време. Овој астро период ќе ви помогне да постигнете успех на сите полиња, особено на деловен план.

kancelarija

Времето на младата месечина носи огнена енергија, страст, движење напред и им дозволува на нашите желби да нè водат, а не нашите стравови. Ќе има особено моќен ефект врз Овенот, Ракот и Водолијата.

par

Овие три знаци ќе успеат да постигнат сè што ќе замислат, без многу напор. Овенот отвора нови деловни можности, додека на Раковите и Водолиите ќе им цветаат рози на љубовно поле. Сите слободни претставници на овие два знака ќе имаат можност да запознаат личност која ќе ги заинтригира.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris