Сакала да си купи маица online а во меѓувреме дознала дека момчето ја изневерува: Каква детективка, ова не се случува ниту во филм!

10 март, 2021
zena

Колку чуден начин да дознаете за измамата!

На кој било начин да дознаете дека вашиот партнер ве изневерува, нема да се чувствувате добро, тоа е факт. Понекогаш мажите сами се откриваат, па да речеме дека не ја проверуваат фотографијата добро пред да ја испратат на жена, а понекогаш се случуваат и сосема чудни ситуации како оваа.

Имено, една жена открила дека нејзиното момче ја изневерува прегледувајќи фотографии на веб-страница која продава користена облека. Движејќи се, наиде на маица што и се допадна, но она што уште повеќе го привлече нејзиното внимание е познатата позадина на фотографијата – направена е во станот на нејзиното момче.

Ова, се разбира, и беше чудно, па и испрати порака на продавачката и ја праша дали знае некого по име (името беше прецртано во пораките, со цел да се заштити идентитетот).

Кога продавачката потврди дека го познава, ја праша дали е фотографирано во неговата соба, на што повторно доби потврден одговор и прашањето – „зошто прашуваш, и ти го познаваш?“

“Да, тоа е моето момче. Зошто воопшто бевте на негово место?”, праша девојката, на што доби извинување и образложение дека “не знаела”, како и прашањето “дали сè уште ве интересира маицата”.

Ова, се разбира, ја изнервирало девојката, па таа само одговорила: „Не, не ме интересира проклетата маица“.

Објавената преписка помеѓу девојката и продавачката, која се покажа како љубовница на нејзиното момче, собра десетици илјади лајкови и коментари.

Луѓето претежно не можеа да поверуваат на начинот на кој таа откри дека нејзиното момче ја изневерува, а исто така и ги пофалија нејзините „детективски способности“.

А, некои беа шокирани од понатамошниот обид на продавачката да и го продаде производот

– „Хахахахах“, дали сè уште ве интересира маичката „ме насмеа до солзи“, е еден од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris