Загатка која ќе ве намачи: Можете ли да пронајдете славина на сликата за помалку од 43 секунди?

8 август, 2021
nadji-kupatilo01-830x0

Дали имате „око соколово“?

Ретко кој не сака загатки. Ако мислите дека веќе сте професионалец во пронаоѓање скриени предмети, обидете се да ја решите оваа загатка и проверете дали е навистина така. Британскиот тим The Bathroom Showroom ја дизајнираше оваа загатка која ќе ја тестира моќта на набљудување дури и за оние кои имаат „око соколово“.

Во оваа загатка, треба да пронајдете славина меѓу сите други предмети што се нормално во бањата, а рекордот што треба да се сруши е 43 секунди.

Можете ли да го соборите овој рекорд? Фокусирајте се на долниот дел од сликата и полека анализирајте ја од лево кон десно.

За да ви помогнеме – славината е скриена на десната страна од фотографијата.

Ако не можете да ја најдете, еве го решението.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi