ЗГОЛЕМЕНА ЕРОТСКА ЕНЕРГИЈА! Подгответе се за топол викенд, многумина не го доживеале ова со години!

19 февруари, 2021
profimedia-0392533948

Нови познанства и будење на страста!

Месечината во знакот на Бик создава среќна тројка со Плутон во знакот на Јарец – нè очекува едноставност, леснотија и убавина на животот. Доживуваме будење на свеста и нови чувства. Зголемената желба за авантура нè охрабрува да излеземе од нашата удобна зона. Ова е добро време да го испланирате вашето патување.

На 19 февруари нè очекува уште еден позитивен аспект – Месечината се претвора во знак на Близнаци и ги подобрува нашите ментални способности, нè прави љубопитни и одговорни. Бараме нови искуства и знаења, од нас се очекува да имаме подобрена способност за комуникација, ако оствариме познанства, и тоа е добар период да учиме и да напредуваме во емотивните односи.

Квадратот Венера во Водолија и Марс во Бик носи добри вести на полето на љубовта. Зголемената еротска енергија, страста и желбата да се доживеат нови љубовни искуства ќе не водат во текот на целиот ден. Ова е поволен ден за интимност со вашиот партнер, но ако не успеете да ги контролирате зголемените емоции, може да се појават и конфликти и дисхармонија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi