Фустанот на Јелена Карлеуша ЦЕЛОСНО ЈА ОТКРИВА едната страна од задникот и стомакот, а сите гледаат во овој ДЕТАЛ! (ФОТО)

22 јануари, 2021
gdfg

Провокативна како и секогаш!

Јелена Карлуша уште еднаш го привлече вниманието на присутните на снимањето на филмот „Ѕвездите на Гранд“ со фустан што е сè друго освен обичен. Јелена е позната по својот многу провокативен имиџ, а овој пат остана на нивото на задачата.

Пејачката се појави во фустан од животински принт, бидејќи е обоен така што изгледа како кожа од крава. Фустанот целосно ги открива колената, но и едната страна на задникот бидејќи во средината на фустанот има огромна дупка што ги открива стомакот и едниот дел од градите од едната страна и задникот од другата.

Таа надополни сè со каубојски шешир.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/