ГОРАТ социјалните мрежи! Ќе се шокирате кога ќе видите како изгледа ЛЕПА БРЕНА без Фотошоп (ФОТО)

18 април, 2021
7e87e31a37d469bbd488ddaac0f8ee2c119163ae

Премногу Фотошоп или совршена професионална шминка?

Најголемата sвезда на поранешна Југославија, а денес најголема sвезда на Балканот, Лепа Брена е активна на социјалните мрежи, особено на Instagram. Сепак, се чини дека овој пат таа не го зела предвид фактот дека Фотошоп на видеото нема ефекти слични на оние што се користат на фотографиите.


Имено, Лепа Брена објави видео во кое најавува нови проекти. На тоа видео, таа се појави во лежерно издание и очигледно без шминка на лицето. Набргу потоа, на мрежите беа објавени фотографии во кои се споредува нејзиниот природен изглед и изгледот на фотографиите обработени од професионалци.


Погледнете ја разликата и проценете сами. Дали е неопходен толку фотошоп воопшто, или Лепа Брена е sвезда на која не ѝ требаат филтри?


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris