ГРАДНИК ПОКРИЕН СО ЗЛАТО: Карлеуша имаше цело БОГАТСТВО на вратот, половината и рацете, а ЗАДНИКОТ ГОЛ!

23 септември, 2021
nastup_jelene_karleuse_337430_photo_e-stock_caslav_vukojcic

Дефинитивно најпровокативното издание!

Јелена Карлеуша синоќа настапи пред публиката во еден клуб.

По настапот, главната тема е добрата атмосфера што ја подготви пејачката, но и бруталната комбинација на облека што ја избра за публиката.

ЈК носеше костим во кој доминираат златни додатоци на рацете, вратот, половината, а сето тоа го искомбинира со чизми во иста нијанса.

Популарната пејачка ја врза розовата коса во две исклучително долги опашки.

Посебно внимание привлече стасот на Јелена, задникот кој беше доста разоткриен, но и бујните гради во златен градник.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris