Изби нова војна меѓу пејачките?! Познатата пејачка удри на Карлеуша, па и упати нешто што многу ќе ја погоди!

17 јануари, 2021
158866_snimanje-grand-264776-photo-e-stock-caslav-vukojicic_f

Познатата пејачка од помладата генерација, Теодора Џехверовиќ, на својот Инстаграм профил објави story, каде индиректно ја испровоцира Јелена Карлеуша и објави поп војна, бидејќи JK едвај чека да се поврзе со некого.

Имено, неколку дена претходно, ЈК објави комплет фотографии од Копаоник каде се сликаше ни помалку ни повеќе во својата долна облека на снегот и објави на социјалните мрежи, бидејќи по неа следеа фотографии од поп-личности и старлети во истите жешки пози, полуголи на снежни падини.

Натпреварот започна, која ќе застане во попровокативна поза и ќе ги истакне атрибутите во најдобро издание. После тоа, Теодора се огласи, нагласувајќи дека таа всушност е таа што го започнала целиот тренд, и директно ја удри Карлеуша, која се смета себеси за создавач на секси фотографии од снегот, како и за зачетник на сè во нашата област.

Да потсетиме, Јелена прва ја започна војната кога неколку месеци претходно ги испровоцира Теодора и работните пејачи од нејзин ранг, кои беа само на почетокот од нивната кариера кога постави брутална приказна која гласеше:

Зошто ликовите со тригодишна полу-кариера купуваат милиони следбеници на Инстаграм и Јутјуб кога сите можат да видат дека само Азијци со балканско име и нула објави ги коментираат? Во таа шега на лажна слава, лажна дизајнирана гардероба, туѓи автомобили, куќи и базени – нема профит или поента, освен обидот да се третира комплексот засекогаш од помала вредност и болна безначајност – напиша тогаш Јелена, кога не го доби контра ефект каков што очекуваше додаде уште еден статус:

Сите оние лажни профили со 0 објави кои ми се обраќаат наводно бранејќи ги оние што купуваат следбеници и лајкови… Докажете ја мојата поента. Лажни сте!

Теодора подоцна проговори и истакна дека не се нашла во оваа прозивка.

Не се најдов во прозивката. Во моментов сум многу зафатена со моите нови проекти. Како што знаат повеќето луѓе, подготвувам нови песни и спотови и затоа не бев во можност да ја следам целата ситуација. Искрено се надевам дека прозивката не ми беше мене упатена, затоа што мислам дека нема потреба – рече Теодора, видно вознемирена во тоа време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber