КАКОВ ТАТКО ТАКОВ СИН Цеца објави фотографија од Вељко кога бил мал, па го спореди со внукот Жељко, не можеше да сокрие колку е горда мајка и баба (ФОТО)

4 април, 2021
fasfsaasfasfsa_1000x0

Цеца во неколку наврати истакна дека Жељко е ист како неговиот татко кога бил мал, за што сведочи и нејзиниот последен пост на Instagram.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ честопати гордо ја покажува сличноста помеѓу нејзиниот син Вељко и внукот Жељко, а во слободно време сака да објавува снимки со нејзиниот мал внук.

Цеца во неколку наврати истакна дека Жељко е ист како неговиот татко кога бил мал, за што сведочи и нејзиниот последен пост на Instagram.

Додуша, Веjко е значително постар на сликата од Жељко, кој има девет месеци, но и двајцата се фотографирани во моментот кога кренале три прста.

„Татин син“, напиша Цеца заедно со објавата, ставајќи смајли и срце.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris