Карлеуша беше фотографирана во нов фустан: Вака изгледаше на Instagram, a вака во реалноста!

22 јануари, 2021
јеле

Папараци ја фотографираа Јелена Карлеуша пред студиото на шоуто Ѕвезда Гранда неколку дена по ред, а пејачката, позната по уредување фотографии на социјалните мрежи, потоа се пофали со фотографиите во истите комбинации на Инстаграм.

Фолк sвездата се појави пред студиото во црн тесен фустан кој го истакна нејзиното деколте. Неколку часа подоцна, таа објави фотографија во тој фустан.

Има разлика нели?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris