КАРЛЕУША ГОЛА ВО КРЕВЕТ! Поспана и неуредна – пејачката објави видео од спалната соба!

29 април, 2021
zvezde_granda_12042021_0055

Јелена покажа кој ѝ прави друштво!

Пејачката Јелена Карлеуша неодамна за себе изјави дека е „најдобро облечена јавна личност дури и кога е гола“, а судејќи според коментарите на следбениците кои ја видоа нејзината последна приказна на Instagram – „таа е во право“.

Јелена објави кратко видео на Instagram веднаш штом се разбуди, каде лежи гола во кревет.

Ќебето речиси ги откри бујните гради на голата пејачка, а Јелена открила и дека друштво во креветот ѝ прави мачка.

Вака изгледа кога само што ќе се разбудите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris