Карлеуша говореше за својата секс афера, а потоа заплака: Ме уценуваа со тие слики

2 јануари, 2021
jeleaaan

Таа објасни дека била уценувана со споменатите фотографии, односно дека сликите биле објавени затоа што не се согласила со ултиматумот. И ултиматумот беше да се биде со личноста со која не сакаше да биде
Пејачката Јелена Карлеуша гостуваше во емисијата „Šок Ток“ на телевизијата „Прва“ и откри сè во врска со нејзината кариера, експлицитни фотографии што протекоа во јавноста, нејзината врска со фудбалерот Огњен Врањеш, но и ситуацијата со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Таа објасни дека верува дека луѓето треба да ги следат своите работни места и дека треба да им биде поважно што ќе јадат утре отколку да се грижат за нејзиниот живот.

Таа се осврна на скандалот што и го сврте животот наопаку пред две години. Објавени се нејзините разголени фотографии и се споменува сексуална афера со Врањеш.

„Вистина е дека сликите што беа поставени, а сите знаеме кој ги испрати до медиумите, се создадени без мое одобрение и мое знаење. Морам да кажам дека моето семејство помина низ пекол поради тоа, многу тешко го претрпев. Јас сум силна жена, психички сум најсилна кога е најтешко. Ова беше многу тешко “, рече таа, а потоа плачеше. Таа побара реклами за да се опорави.

„Понекогаш имам жолта минута“


„Им се извинувам на гледачите и понекогаш имам жолта минута… или час“, се пошегува таа кога шоуто започна повторно. Таа објасни дека била уценета со споменатите фотографии. Тоа е, дека сликите биле објавени затоа што таа не се согласила со ултиматумот. И ултиматумот беше да се биде со личноста со која не сакаше да биде.

„Разбирам дека секој е заинтересиран за тоа како изгледа мојот орган, но има мерка. Кога го покажувате три дена, некаде е разбирливо. Но, кога секој ден од час на час, од ден на ден, од месец во месец, а потоа ќе помине една година, вие ставате содржина против ‘Актот за информации’, содржина што никогаш не сум им ја давала на медиумите.. Овие не се луѓе, тоа се нелуѓе кои не заслужуваат да бидат споменати. Човекот што го даде направи ова е мал и незначителен во сето ова. Тој не е ни свесен што сторил. Нема поим за мажественост “.

Водителот ја праша Јелена каква е точно ситуацијата со неа и Душко.

„Душко и јас живееме заедно. Сè друго што е напишано е нивна празна желба некој да ни наштети. Живееме под ист покрив, ги воспитуваме двете ќерки и сме во брак “, рече Јелена.

YouTube Poster
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber