КАРЛЕУША ПОВТОРНО „КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА“ Видеото е прегледано скоро 500 илјади пати за помалку од 24 часа! (ВИДЕО 18+)

15 април, 2021
PETA-Jelena-Karleusa-Pelz-clean-2018-06-1600

Српската пејачка Јелена Карлеуша секојдневно ги радува своите следбеници на социјалните мрежи, најмногу заради фотографиите на кои носи разни креации кои малку кријат од погледот.

Таа исто така покажа дека сака да се појавува во јавноста „како родена од мајка“ за време на неодамнешниот одмор во Дубаи, каде позираше од терасата со голите гради, што можеа да ги видат минувачите пред хотелот каде таа престојуваше со своите ќерки.

Скандалот за малку ќе го уништеше нејзиниот брак

Пред неколку години, Карлеуша ја потресе скандал кој за малку ќе го уништеше нејзиниот брак, особено откако во јавноста протекоа фотографиите кои наводно му ги испратила на својот љубовник.

Сепак, не се двоумеше да продолжи со снимање во голи изданија, откри со последната објава на својот Instagram профил.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris