Ќе се онесвестите кога ќе го видите Азис! Бугарскиот ТРАНСВЕСТИТ денес е прав МАЖ! (ФОТО)

3 јануари, 2021
azis


Дали би го препознале?

Дали се сеќавате на бугарскиот пејач Азис, кој беше вистински хит во регионот во 90-тите и подоцна? Многу локални пејачи снимаа дуети со него, а меѓу првите беше и Марта Савиќ.

Азис отсекогаш бил во самиот врв на актуелните настани поради неговиот карактеристичен изглед, но и играњето со сексуалноста. Контроверзен и подготвен за предизвик, тој беше вистинска мета на папараците кои го следеа секој негов чекор.


Пред некое време, Азис ја отфрли женската гардероба и започна да се облекува како „обичен маж“. Тој повеќе нема рус или црвенокос, туку има црна коса и брада.

Многумина не би го препознале денес, а тој продолжи да се занимава со музика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber